Mititelu: Dreapta trebuie să se unească! Dreapta trebuie să renască!

Patronul FCU Craiova, Adrian Mititelu, face apel la forțele de dreapta din județul Dolj să se unească.

“Dreapta trebuie să se unească! Dreapta trebuie să renască!”, este comentariul lui Mititelu la o postare a candidatului USR la Primăria Craiova, Emilia Neagu.

Emilia Neagu este candidatul USR pentru Primăria Craiova, care va încerca să îi pună probleme puternicei primărițe PSD, Lia Olguța Vasilescu. “Emilia Neagu este o voce respectată în comunitatea noastră și a demonstrat un angajament ferm față de valorile și principiile noastre. Cu o experiență solidă în mediul privat și o viziune modernă pentru viitorul Craiovei, suntem încrezători că este candidatul ideal pentru a conduce orașul nostru către o dezvoltare sustenabilă și echitabilă”, a transmis USR Dolj.