![cican popescu pnl orsova](https://alegeri2024.com/wp-content/uploads/2024/02/cican-popescu-pnl-orsova-678x381.jpg)
PNL Mehedinți anunță că Adrian Cican și-a asumat candidatura pentru primăria Orșovei.
“Mă bucur că îl avem în echipa PNL Mehedinți. Adrian Cican a dovedit că este un manager foarte bun, că are capacitatea de a dezvolta, iar soluțiile pe care le-a găsit au fost mereu în interesul cetățenilor”, a transmis președintele PNL Mehedinți, Virgil Popescu.
Adrian Cican este în conflict cu primarul din localitate, care l-a demis de mai multe ori de la conducerea spitalului.